ЗВІТ

Загальних зборів педагогічного колективу,
батьківського комітету та громадськості
ДНЗ № 36 “Віночок”
за 2016-2017 н.р.

Протокол № 1

Загальних зборів педагогічного колективу, батьківського комітету та громадськості ДНЗ № 36 “Віночок”
від 01.06. 2017 року

Присутні: 56
Запрошені: Кіб’юк Галина Григорівна (заст. директора ЗШ № 24)

Для проведення загальних зборів обрано голову та секретаря

Пропозиції:
Голова – Віконська О.В.

Секретар – Тимчук В.В.

Підсумки голосування:
За – 56
Проти – не має
Утримались – не має

Головою зборів обрано: Віконську Ольгу Василівну

Секретарем зборів обрано: Тимчук Віру Василівну

Порядок денний загальних зборів

 1. Звіт завідувача “Про роботу ДНЗ за 2016 – 2017 навчальний рік”.

СЛУХАЛИ: завідувача ДНЗ № 36 Зелінської Оксани Орестівни
Про роботу ДНЗ за звітній період.
В своєму виступі керівник підкреслила що колектив ДНЗ працює над забезпеченням реалізації державної політики в галузі освіти. Це відбувається через педагогічні ради, колективні перегляди, виробничі наради, заняття, семінари, тощо. На базі ДНЗ систематично проводиться практика для слухачів курсів при ОІППО, студентів Прикарпатського університету та педагогічного коледжу, бесіди за круглим столом, конференції, семінари. В своєму виступі завідувач зробила аналіз роботи за 2016-2017 навчальний рік. Зупинилась на досягненнях, здобутках колективу ДНЗ в роботі з працівниками , батьками, громадськістю.
В ДНЗ створені всі умови для навчання, виховання та розвитку дітей дошкільного віку. Значним є персональний внесок керівника в покращення навчально-виховного процесу та роботи ДНЗ в цілому.
Придбано меблі для груп та кабінетів, м’який інвентар, твердий інвентар, газонокосилку; замінено старі вікна на металопластикові; здійснено ремонт пральні та мікрокабінетів, добудовано 2 тіневих навісів, відремонтовано пісочниці та лавки, замінено двері по групах. Також облагороджена територія за рахунок викладення бруківки. Виготовлено нові стенди на різні тематики. Поповнено обладнання майданчиків.
Основними завданнями педагогічного колективу на 2016-2017 навчальний рік були:

 1. Продовжити роботу по реалізації змісту національно-патріотичного виховання дошкільників через систему виховних заходів, комунікативно-мовленнєвого розвитку та інтеграції з художньо-естетичною діяльністю як пріоритетного напрямку роботи дошкільного закладу.
 2. Вдосконалювати роботу ДНЗ щодо забезпечення поступального інноваційного розвитку освіти з питання здорового способу життя дітей.
 3. Розпочати роботу по впровадженню концепції освіти для сталого розвитку в організації освітньо-виховного процесу дошкільного закладу.

В ДНЗ працюють 34 педагоги. За освітою: з вищою – 31; серед. спец. 3 працівників. Щорічно здійснюється атестація педагогів, підвищення їх кваліфікації при ОІППО. За 2016-2017 н. р.: про атестовано 7 педагогів, 6 – пройшли курсову перепідготовку. В ДНЗ працюють з вищою кваліфікаційною категорією – 14; 1 кв. кат. – 5 ; 2 кв. кат. – 5, спеціаліст -10.
Впродовж року педагогічний колектив проводив різні форми роботи: консультації, семінари, наради, педради, колективні перегляди бесіди за круглим столом, творчі групи.
В ДНЗ працюють самооплатні групи з хореографії та англійської мови.
Дуже велика увага приділялась підготовці дітей до школи. Склалися дружні стосунки з педагогічними колективами ЗШ № 18, 24. В 2017 році до першого класу вступлять 138 дітей ДНЗ. Проведене психологічне обстеження дітей щодо вивчення готовності до навчання в школі. Обстежених – 138 дітей. З них 43 дітей з високим рівнем розвитку, 39 – вище середнього, 34 – середнього, 22 – нище середнього.
З дітьми старших груп працює логопед Романишин Наталія Василівна. Нею обстежено 116 дітей, 74 логопатів з них 20 з фонетичним порушенням, ФФНМ- 43, НЗНМ 10. Залучено до колекційної роботи 21 дитина, з них 10 – ФФНМ, НЗНМ -10. В результаті роботи у 20 дітей поліпшено показники, у 14 виправлено.
Значна робота проводилась з питання збереження та зміцнення здоров’я дітей. Проводились спартакіади, естафети, змагання, конкурси, дні здоров’я, спортивні свята ,тощо.
З метою захисту дитинства був проаналізований соціальний статус дітей. Загальна кількість дітей пільгових категорій в ДНЗ 104:

 • діти півсироти – 2
 • сироти –
 • діти ЧАЕС – 3
 • багатодітні – 52
 • малозабезпечені – 21
 • інваліди – 2
 • біженці, переселенці -5
 • діти батьків учасників АТО -19

Цим дітям видавались подарунки до свят, безкоштовні квитки на вистави.
Активно співпрацювали з Департаментом в справах сім’ї, молодіжної та гендерної політики, громадськими організаціями.
Особлива увага приділялась організації харчування, вартість харчування на день на одну дитину становить 25 гривень, яке значно покращилось. Діти щодня одержують соки.
Кожного року виділяються кошти на придбання медикаментів та вітамінів для дітей. Протягом року діти отримують необхідні інгредієнти для зміцнення здоров’я.
Основна увага на протязі року приділялася покращенню матеріально-технічної бази. За допомогою департаменту освіти та науки на ДНЗ виділяється туалетний папір, миючі засоби, мило, соду. За допомогою батьків, зокрема за рахунок Благодійного фонду «Віночок» було поступлено коштів у сумі 26430 грн.: з них витрачено 1500 грн. – ремонт бойлера (гр. «Калинка», «Сонечко», 1800 грн. – оплата тривожної кнопки, оздоблення коридорів ДНЗ -5240 грн., закупівля крану і колотки в підвал -200 грн., виготовлення стенду «Фінансова діяльність» -400 грн., газонокосилка -2500 грн., бензин -200 грн., щітки для побілки і віників -200 грн. За це велике спасибі батькам.
ДНЗ щорічно успішно бере участь у міському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства.
З метою охорони здоров’я і життя в ДНЗ проведена відповідна робота по ознайомленню з правилами техніки безпеки. Поновлений стенд, у батьківських куточках розміщуються періодично рекомендації з різних питань техніки безпеки, поводження в побуті , на воді. На належному рівні проведені заняття, тематичні розваги при участі батьків та педагогів.
Основні напрямки роботи на наступний навчальний рік :

 • продовжити роботу по реалізації змісту національно-патріотичного виховання дошкільників через систему виховних заходів, комунікативно-мовленнєвого розвитку та інтеграції з художньо-естетичною діяльністю як пріоритетного напрямку роботи дошкільного закладу
 • зміцнення та збереження здоров’я дітей
 • морально-естетичний розвиток дітей

Також у ДНЗ планується у серпні-вересні 2017 року згідно програми НЕФКО капітальний ремонт ДНЗ: теплова ізоляція стін та цоколя, теплова ізоляція даху, заміна вікон і вхідних дверей, реконструкція системи опалення, встановлення ІТП, заміна старих кухонних плит, заміна ламп розжарення ЛЕД. Крім того, для покращення роботи в ДНЗ, клопотати перед департаментом освіти та науки виділити кошти на ремонт підлоги в холах ДНЗ, встановлення пожежної сигналізації, встановлення ще 2 тіневих навісів, часткової заміни огорожі.
Сподіваємося на сприяння департаменту освіти та допомогу батьків.
Голова зборів пропонує перейти до обговорення.

СЛУХАЛИ:

Голів та членів батьківських комітетів груп : Засипко М.В., Білоус О.М., Криль М.З., Каблак О.І., Шиманську О.М., Батьки вручили завідувачу ДНЗ подяку від їх імені за сумлінну, невтомну працю на благо дітей.
В своїх виступах вони підкреслили, що в ДНЗ , за останні роки значно покращилась матеріальна база, постійно організовуються цікаві заходи, свята, що об’єднують родини. Керівник закладу націлює педагогічний колектив на використання новітніх технологій, методик розвивального навчання у роботі з дітьми.

УХВАЛИЛИ: роботу керівника вважати задовільною з винесенням подяки та матеріального заохочення. Запропонували, подбати про заміну огорожі в ДНЗ.

СЛУХАЛИ: Белей О.П., вихователя.

Вона підкресли що вихователі тісно співпрацюють з керівником, що у колективі створений сприятливий мікроклімат , що спонукає до творчої праці педагогів, пошуку нових ідей. Що керівник закладу дуже творча особистість і своєю енергією активізує весь колектив.

УХВАЛИЛИ: роботу керівника вважати задовільною з винесенням подяки та матеріального заохочення.

СЛУХАЛИ: Кирик Р.М. , голову профспілкового комітету.

Підкреслила важливість співпраці профспілкового комітету та адміністрації, важливість взаєморозуміння між ними. Керівник ДНЗ Зелінська О.О. завжди допомагає педагогам, обговорює проблеми , напрямки роботи на майбутнє, знаходить шляхи реалізації завдань, які стоять перед колективом.

УХВАЛИЛИ: роботу завідувача вважати задовільною з винесенням подяки.

СЛУХАЛИ: Дячок Н.І.
Вона підкреслила що у ДНЗ велика увага приділяється для розвитку особистості кожної дитини, створенню умов для комфортного спокійного, радісного перебування дитину ДНЗ. Велика увага приділяється підвищенню фахового рівня вихователів, розвитку їх потенційних можливостей.

УХВАЛИЛИ: Роботу керівника вважати задовільною з винесенням поляки та матеріального заохочення.

СЛУХАЛИ: Тимків Т.С. , вихователя.

Вона підкреслила доцільність різноманітність занять та виховних заходів. Багато зроблено для покращення груп у ДНЗ та майданчиків. О.Зелінська приділяє багато зусиль щоб у ДНЗ був затишок, щоб педагоги працювали легко і творчо.

УХВАЛИЛИ: роботу керівника вважати задовільною з винесенням подяки та матеріального заохочення.

СЛУХАЛИ: Заступника директора Кіб’юк Г.Г. ЗШ № 24.
Вони подякувала за тісну та плідну працю , за творчий колектив, якісну підготовку дітей до школи.

УХВАЛИЛИ: підтримати пропозицію колективу: роботу керівника вважати задовільною з винесенням подяки та матеріального винагородження.

Голова зборів запропонувала роботу керівника вважати задовільною з винесенням подяки і матеріального винагородження.

Підсумки голосування:
За – 56
Проти – не має
Утримались – не має

УХВАЛИЛИ: Роботу керівника вважати задовільною з винесенням подяки та матеріальної винагороди. Врахувати винесені пропозиції.

Голова зборів _____________ Віконська О.В.

Секретар _____________ Тимчук В.В.