ЗВІТ

Загальних зборів педагогічного колективу,
батьківського комітету та громадськості
ДНЗ № 36 “Віночок”
за 2018-2019 н.р.

Протокол № 1

Загальних зборів педагогічного колективу, батьківського комітету та громадськості ДНЗ № 36 “Віночок”
від 26.06. 2019 року

Присутні : 60
Запрошені:
Кіб’юк Галина Григорівна (заст. директора ЗШ № 24)

Для проведення загальних зборів обрано голову та секретаря

Пропозиції:
Голова – Кирик Руслана Миронівна

Секретар – Тимчук Віра Василівна

Підсумки голосування:
За – 60
Проти – не має
Утримались – не має

Головою зборів обрано: Кирик Руслану Миронівну

Секретарем зборів обрано: Тимчук Віру Василівну

Порядок денний загальних зборів

 1. Звіт завідувача “Про роботу ДНЗ за 2018 – 2019 навчальний рік”.

СЛУХАЛИ: завідувача ДНЗ № 36 Зелінської Оксани Орестівни
Про роботу ДНЗ за звітній період.
В своєму виступі керівник підкреслила, що проектна протужність закладу 270 місці, списковий склад на 30.05.2019 року -439 дітей: з них раннього віку-64, дошкільного віку -375; 126 дітей старшого віку ідуть до школи.
Зелінська Оксана Орестівна, наголосила, що колектив ДНЗ працює над забезпеченням реалізації державної політики в галузі освіти. Це відбувається через педагогічні ради, колективні перегляди, виробничі наради, заняття, семінари, тощо. На базі ДНЗ систематично проводиться практика для слухачів курсів при ОІППО, студентів Прикарпатського університету та педагогічного коледжу, бесіди за круглим столом, конференції, семінари. В своєму виступі завідувач зробила аналіз роботи за 2018-2019 навчальний рік. Зупинилась на досягненнях, здобутках колективу ДНЗ в роботі з працівниками , батьками, громадськістю.
В ДНЗ створені всі умови для навчання, виховання та розвитку дітей дошкільного віку. Значним є персональний внесок керівника в покращення навчально-виховного процесу та роботи ДНЗ в цілому.
Придбано меблі для груп, м’який інвентар (№1,10), замінено старі вікна на металопластикові (згідно програми НЕФКО); здійснено ремонт медичного блоку, проведено поточний ремонт санвузлів (гр.9 – (брали участь у міському конкурсі проектів та програмі розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства), відремонтовано пісочниці та лавки. Виготовлено нові стенди на різні тематики. Поповнено обладнання майданчиків. Були виділені бюджетні кошти на: перезарядку та технічне обслуговування вогнегасників; заміну щитка; медикаменти; господарські товари та засоби гігієни; посуд. Також відбувся капітальний ремонт харчоблоку. Також були часткові ремонти побутової техніки, вентиляції кухні, плити, холодильника та пральних машин.
За кошти отримані від здачі металолому Львівською фірмою, що встановлювала батареї, придбано нову пальну машину – 12999 грн. За кошти отримані від здачі металу підрядниками, що здійснювали демонтаж коридору придбано швейну машинку і тачку -5000 грн. Також відбулися капітальні ремонти груп, за батьківські кошти за ініціативи батьків.
Також, Оксана Орестівна подякувала батькам і дітям, які долучились до всесвітнього проекту «Збережемо довкілля разом» і здійснили збір кришечок для переробки на протези, батарейок та макулатури.
Основними завданнями педагогічного колективу на 2019-2020 навчальний рік були:

 1. Продовжити роботу по реалізації змісту національно-патріотичного виховання дошкільників через систему виховних заходів, комунікативно-мовленнєвого розвитку та інтеграції з художньо-естетичною діяльністю як пріоритетного напрямку роботи дошкільного закладу.
 2. Вдосконалювати роботу ДНЗ щодо забезпечення поступального інноваційного розвитку освіти з питання здорового способу життя дітей.
 3. Використання спадщини В.О.Сухомлинського в правовому вихованні дошкільників;
 4. Формування економічної культури старших дошкільників.
 5. Впровадження в освітній процес новітні технології виховання та навчання.

В ДНЗ працюють 78 працівників педагоги-39; технічний персонал -39. До педагогічного складу належать: вихователі -27; вихователь-методист -1, музичний керівник-3; психолог -1, інструктор з фізкультури-1, асистенти вихователя -4, хореограф -1, вчитель англійської мови -1. За освітою: з вищою – 43; молодший спеціаліст -21, серед. спец. – 5 працівників. Щорічно здійснюється атестація педагогів, підвищення їх кваліфікації при ОІППО.
У зв’язку з необхідністю у ДНЗ створені інклюзивні групи – 4 (4 дітей ) з 01.11.2019 року.
Спостерігається плинність кадрів, особливо технічного персоналу, а саме помічника вихователя, двірника.
Влітку 2018 року додано 0,5 ставки, завдяки чому 1 і 3 групи були організовані, як чергові. Ввели ставку хореографа з 01.01.2019 року та вчителя англійської мови, також додані години інструктору з фізкультури та вихователю-методисту. За 2018-2019 н. р.: проатестовано 7 педагогів: 4- вища категорія; 5 – пройшли курсову перепідготовку.
За навчальний період проводились курси для медичних працівників, медсестри з дієтичного харчування, кухарів, курси з ОБЖД та ЦО, електробезпеки.
Впродовж року педагогічний колектив проводив різні форми роботи: консультації, семінари, наради, педради, колективні перегляди бесіди за круглим столом, творчі групи.
Дуже велика увага приділялась підготовці дітей до школи. Склалися дружні стосунки з педагогічними колективами ЗШ № 18, 24. В 2019 році до першого класу вступлять 127 дітей ДНЗ. Проведене психологічне обстеження дітей щодо вивчення готовності до навчання в школі. Обстежених – 126 дітей. З них 33 дітей з високим рівнем розвитку, 35 – вище середнього, 52 – середнього, 6 – нище середнього, низький-1.
Значна робота проводилась з питання збереження та зміцнення здоров’я дітей. Проводились спартакіади, естафети, змагання, конкурси, дні здоров’я, спортивні свята ,тощо.
З метою захисту дитинства був проаналізований соціальний статус дітей. Загальна кількість дітей пільгових категорій в ДНЗ 196:

 • діти півсироти – 4
 • кризові сім’ї – 1
 • діти ЧАЕС – 2
 • багатодітні – 63
 • малозабезпечені – 12
 • діти з інваліднісю – 8
 • біженці, переселенці -2
 • діти під опікою -2
 • діти батьків учасників АТО -14
 • діти, батьки, яких загинули в зоні АТО -1
 • діти з особливими освітніми потребами -4

Цим дітям видавались подарунки до свят, безкоштовні квитки на вистави.
Активно співпрацювали з Департаментом в справах сім’ї, молодіжної та гендерної політики, громадськими організаціями.
Особлива увага приділялась організації харчування, вартість харчування на день на одну дитину становить 25 гривень, яке значно покращилось. Діти щодня одержують соки.
Харчування дітей в дошкільному навчальному закладі у 2018/2019 навчальному році здійснювалось за перспективним меню. За результатами аналізу виконання норм харчування за звітній період складає 90%. У порівняні з 2018 роком збільшились показники виконання натуральних норм харчування. Організація харчування дітей в ДНЗ, здійснювалася згідно Інструкції з організації харчування дітей у ДНЗ, затвердженої Наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров’я України 17.04.2006 за №298/227.
Найважливішою умовою правильної організації харчування дітей є суворе дотримання санітарно-гігієнічних вимог на харчоблоці та процесу приготування і зберігання їжі. З метою профілактики кишкових захворювань працівники суворо дотримуються встановлених вимог до технологічної обробки продуктів, правил особистої гігієни. Аналіз виконання норм харчування показав, що в середньому на протязі року виконано норми з м’яса на 95%, риби на 89%, молока на 100%, сир кисломолочний на 100%, яйця на 95%, овочі на 88%, фрукти на 70%.
Перспективні та поточні заявки подавались своєчасно. Продукти постачальниками завозились вчасно, були якісними, відповідали замовленню, завжди надавались супроводжувальні документи. Протягом навчального року стан матеріально-технічного забезпечення харчоблоку та груп відповідав достатньому рівню (харчоблок забезпечений необхідним посудом та кухонним інвентарем; обладнання знаходилось у справному стані).
Кожного року виділяються кошти на придбання медикаментів. Протягом року діти отримують необхідні інгредієнти для зміцнення здоров’я.
У ДНЗ є Благодійний фонд «Віночок», який значно покращує фінансове забезпечення закладу з 2015 року.
Основна увага на протязі року приділялася покращенню матеріально-технічної бази. За допомогою Департаменту освіти та науки на ДНЗ виділяється туалетний папір, миючі засоби, мило, соду. За допомогою батьків, зокрема за рахунок Благодійного фонду «Віночок» було поступлено коштів у сумі 26000 грн.: з них витрачено 3240 грн. – оплата «Тривожної кнопки», 4540грн. – ремонт бойлера (гр. 11, 4 ,5, 14), мультимедійний проектор – 12750 грн., створення сайту -2768 грн., За це велике спасибі батькам.
З метою охорони здоров’я і життя в ДНЗ проведена відповідна робота по ознайомленню з правилами техніки безпеки. Поновлений стенд, у батьківських куточках розміщуються періодично рекомендації з різних питань техніки безпеки, поводження в побуті , на воді. На належному рівні проведені заняття, тематичні розваги при участі батьків та педагогів.
У ДНЗ є сайт, де можна дізнатися про фінансову діяльність закладу (щомісяця) – бюджетну та власну ( за рахунок коштів благодійного фонду), також побачити склад педагогічного персоналу, презентацію та фото та відео звіти. Основні напрямки роботи на наступний навчальний рік:

 • продовжити роботу по реалізації змісту національно-патріотичного виховання дошкільників через систему виховних заходів, комунікативно-мовленнєвого розвитку та інтеграції з художньо-естетичною діяльністю як пріоритетного напрямку роботи дошкільного закладу;
 • формування в дітей дошкільного віку ціннісного ставлення до довкілля; «Програма освіти для сталого розвитку»;
 • зміцнення та збереження здоров’я дітей;
 • морально-естетичний розвиток дітей.

Також у ДНЗ планується у серпні-вересні 2019 року згідно програми НЕФКО капітальний ремонт ДНЗ: теплова ізоляція цоколя, теплова ізоляція даху, часткова заміна вікон і вхідних дверей (коридори), дореконструкція системи опалення, заміна старих кухонних плит, заміна ламп розжарення ЛЕД. Крім того, для покращення роботи в ДНЗ,будемо клопотати перед Департаментом освіти та науки та Івано-Франківською міською радою, депутатським корпусом про виділення коштів на ремонт підлоги в холах ДНЗ, встановлення пожежної сигналізації, встановлення ще 2 тіневих навісів, часткової заміни огорожі, повної заміни даху, ремонту санвузлів, облаштування спортивного майданчика, придбання нового обладнання на ігрові майданчики, освітлення території, укладання бруківки на території ДНЗ, реконструкція сушки-пральні, придбання пральних машинок, котла електричного, нових мийок та стелажів.
Сподіваємося на сприяння Департаменту освіти та допомогу батьків та місцевої влади.
Голова зборів пропонує перейти до обговорення.

СЛУХАЛИ: Голів та членів батьківських комітетів груп :Н.Федик, Г.Приймак, Л.Гресько. Батьки вручили завідувачу ДНЗ подяку від їх імені за сумлінну, невтомну працю на благо дітей.
В своїх виступах вони підкреслили, що в ДНЗ , за останні роки значно покращилась матеріальна база, постійно організовуються цікаві заходи, свята, що об’єднують родини. Керівник закладу націлює педагогічний колектив на використання новітніх технологій, методик розвивального навчання у роботі з дітьми.

УХВАЛИЛИ: роботу керівника вважати задовільною з винесенням подяки та матеріального заохочення. Запропонували, подбати про заміну огорожі в ДНЗ.

СЛУХАЛИ: Сенькович В.Д., вихователя.
Вона підкресли що вихователі тісно співпрацюють з керівником, що у колективі створений сприятливий мікроклімат , що спонукає до творчої праці педагогів, пошуку нових ідей. Що керівник закладу дуже творча особистість і своєю енергією активізує весь колектив.

УХВАЛИЛИ: роботу керівника вважати задовільною з винесенням подяки та матеріального заохочення.

СЛУХАЛИ: Кирик Р.М. , голову профспілкового комітету.
Підкреслила важливість співпраці профспілкового комітету та адміністрації, важливість взаєморозуміння між ними. Керівник ДНЗ Зелінська О.О. завжди допомагає педагогам, обговорює проблеми , напрямки роботи на майбутнє, знаходить шляхи реалізації завдань, які стоять перед колективом. Також повідомила про затвердження нового колективного договору у травні 2019 року.

УХВАЛИЛИ: роботу завідувача вважати задовільною з винесенням подяки.

СЛУХАЛИ: Віконську О.В., вихователя. Вона підкреслила що у ДНЗ велика увага приділяється для розвитку особистості кожної дитини, створенню умов для комфортного спокійного, радісного перебування дитину ДНЗ. Велика увага приділяється підвищенню фахового рівня вихователів, розвитку їх потенційних можливостей.

УХВАЛИЛИ: Роботу керівника вважати задовільною з винесенням поляки та матеріального заохочення.

СЛУХАЛИ: Борятинську Н.Б, вихователя. Вона підкреслила доцільність різноманітність занять та виховних заходів. Багато зроблено для покращення груп у ДНЗ та майданчиків. О.Зелінська приділяє багато зусиль щоб у ДНЗ був затишок, щоб педагоги працювали легко і творчо.

УХВАЛИЛИ: роботу керівника вважати задовільною з винесенням подяки та матеріального заохочення.

СЛУХАЛИ: Заступника директора Кіб’юк Г.Г. ЗШ № 24. Вони подякувала за тісну та плідну працю , за творчий колектив, якісну підготовку дітей до школи.

УХВАЛИЛИ: підтримати пропозицію колективу: роботу керівника вважати задовільною з винесенням подяки та матеріального винагородження.
Голова зборів запропонувала роботу керівника вважати задовільною з винесенням подяки і матеріального винагородження.

Підсумки голосування:
За – 60
Проти – не має
Утримались – не має

УХВАЛИЛИ: Роботу керівника вважати задовільною з винесенням подяки та матеріальної винагороди. Врахувати винесені пропозиції.

Голова зборів _____________ Кирик Р.М.

Секретар _____________ Тимчук В.В.