ЗВІТ

Загальних зборів педагогічного колективу,
батьківського комітету та громадськості
ДНЗ № 36 “Віночок”
за 2017-2018 н.р.

Протокол № 1

Загальних зборів педагогічного колективу, батьківського комітету та громадськості ДНЗ № 36 “Віночок”
від 26.06. 2018 року

Присутні: 52
Запрошені:
Кіб’юк Галина Григорівна (заст. директора ЗШ № 24)

Для проведення загальних зборів обрано голову та секретаря

Пропозиції:
Голова – Кирик Руслана Миронівна

Секретар – Тимчук Віра Василівна

Підсумки голосування:
За – 52
Проти – не має
Утримались – не має

Головою зборів обрано: Кирик Руслану Миронівну

Секретарем зборів обрано: Тимчук Віру Василівну

Порядок денний загальних зборів

 1. Звіт завідувача “Про роботу ДНЗ за 2017 – 2018 навчальний рік”.

СЛУХАЛИ: завідувача ДНЗ № 36 Зелінської Оксани Орестівни

Про роботу ДНЗ за звітній період.
В своєму виступі керівник підкреслила що колектив ДНЗ працює над забезпеченням реалізації державної політики в галузі освіти. Це відбувається через педагогічні ради, колективні перегляди, виробничі наради, заняття, семінари, тощо. На базі ДНЗ систематично проводиться практика для слухачів курсів при ОІППО, студентів Прикарпатського університету та педагогічного коледжу, бесіди за круглим столом, конференції, семінари. В своєму виступі завідувач зробила аналіз роботи за 2017-2018 навчальний рік. Зупинилась на досягненнях, здобутках колективу ДНЗ в роботі з працівниками , батьками, громадськістю.
В ДНЗ створені всі умови для навчання, виховання та розвитку дітей дошкільного віку. Значним є персональний внесок керівника в покращення навчально-виховного процесу та роботи ДНЗ в цілому.
Придбано меблі для груп (1,6,12) та кабінетів, м’який інвентар (№6), замінено старі вікна на металопластикові (згідно програми НЕФКО); здійснено ремонт медичного блоку, проведено поточний ремонт санвузлів (гр.5), відремонтовано пісочниці та лавки, замінено двері по групах (7,5), а також згідно депутатських коштів замінені двері в музичному та спортивному залі та мікрокабінетах. Виготовлено нові стенди на різні тематики. Поповнено обладнання майданчиків. Були виділені бюджетні кошти на: перезарядку та технічне обслуговування вогнегасників; заміну щитка; зрізку дерев; медикаменти; господарські товари та засоби гігієни; посуд. У міському конкурсі проектів та програмі розвитку місцевого самоврядування та громадянського суспільства брали участь групи №3,5,9. Переможцями стали група №9, яким були виділені кошти на ремонт санвузла групи. Також здійснено утеплення фасаду ДНЗ (згідно програми НЕФКО).
Основними завданнями педагогічного колективу на 2017-2018 навчальний рік були:

 1. Продовжити роботу по реалізації змісту національно-патріотичного виховання дошкільників через систему виховних заходів, комунікативно-мовленнєвого розвитку та інтеграції з художньо-естетичною діяльністю як пріоритетного напрямку роботи дошкільного закладу.
 2. Вдосконалювати роботу ДНЗ щодо забезпечення поступального інноваційного розвитку освіти з питання здорового способу життя дітей.
 3. Використання спадщини В.О.Сухомлинського в правовому вихованні дошкільників;
 4. Формування економічної культури старших дошкільників.

В ДНЗ працюють 37 педагоги. За освітою: з вищою – 32; серед. спец. 5 працівників. Щорічно здійснюється атестація педагогів, підвищення їх кваліфікації при ОІППО. За 2017-2018 н. р.: про атестовано 5 педагогів, 3 – пройшли курсову перепідготовку. В ДНЗ працюють з вищою кваліфікаційною категорією – 16; 1 кв. кат. – 5 ; 2 кв. кат. – 7, спеціаліст -8.
Впродовж року педагогічний колектив проводив різні форми роботи: консультації, семінари, наради, педради, колективні перегляди бесіди за круглим столом, творчі групи.
В ДНЗ працюють самооплатна група з англійської мови.
Дуже велика увага приділялась підготовці дітей до школи. Склалися дружні стосунки з педагогічними колективами ЗШ № 18, 24. В 2018 році до першого класу вступлять 139 дітей ДНЗ. Проведене психологічне обстеження дітей щодо вивчення готовності до навчання в школі. Обстежених – 139 дітей. З них 31 дітей з високим рівнем розвитку, 56 – вище середнього, 39 – середнього, 13 – нище середнього.
Значна робота проводилась з питання збереження та зміцнення здоров’я дітей. Проводились спартакіади, естафети, змагання, конкурси, дні здоров’я, спортивні свята ,тощо.
З метою захисту дитинства був проаналізований соціальний статус дітей. Загальна кількість дітей пільгових категорій в ДНЗ 124:

 • діти півсироти – 2
 • кризові сім’ї – 2
 • діти ЧАЕС – 2
 • багатодітні – 56
 • малозабезпечені – 42
 • інваліди – 2
 • біженці, переселенці -3
 • діти батьків учасників АТО -15

Цим дітям видавались подарунки до свят, безкоштовні квитки на вистави.
Активно співпрацювали з Департаментом в справах сім’ї, молодіжної та гендерної політики, громадськими організаціями.
Особлива увага приділялась організації харчування, вартість харчування на день на одну дитину становить 25 гривень, яке значно покращилось. Діти щодня одержують соки.
Кожного року виділяються кошти на придбання медикаментів та вітамінів для дітей. Протягом року діти отримують необхідні інгредієнти для зміцнення здоров’я.
Основна увага на протязі року приділялася покращенню матеріально-технічної бази. За допомогою департаменту освіти та науки на ДНЗ виділяється туалетний папір, миючі засоби, мило, соду. За допомогою батьків, зокрема за рахунок Благодійного фонду «Віночок» було поступлено коштів у сумі 22500 грн.: з них витрачено 3000 грн. –оплата «Тривожної кнопки», 4498 грн. – купівля бойлера (гр. 1,8), крани на кухню -650 грн. оздоблення коридорів ДНЗ -1000 грн., лічильник холодної води -500 грн.,ремонт бойлера – 2850 грн. (гр. №9,10, 14,5), придбання ялинки -4500 грн., мийки на кухню -4350 грн., світильників та карнизів у медичний блок -800 грн., серцевина на кухню -145 грн., електролампочки -165 грн., За це велике спасибі батькам.
З метою охорони здоров’я і життя в ДНЗ проведена відповідна робота по ознайомленню з правилами техніки безпеки. Поновлений стенд, у батьківських куточках розміщуються періодично рекомендації з різних питань техніки безпеки, поводження в побуті , на воді. На належному рівні проведені заняття, тематичні розваги при участі батьків та педагогів.
Основні напрямки роботи на наступний навчальний рік :

 • продовжити роботу по реалізації змісту національно-патріотичного виховання дошкільників через систему виховних заходів, комунікативно-мовленнєвого розвитку та інтеграції з художньо-естетичною діяльністю як пріоритетного напрямку роботи дошкільного закладу;
 • формування в дітей дошкільного віку ціннісного ставлення до довкілля; «Програма освіти для сталого розвитку»;
 • зміцнення та збереження здоров’я дітей;
 • морально-естетичний розвиток дітей.

Також у ДНЗ планується у серпні-вересні 2018 року згідно програми НЕФКО капітальний ремонт ДНЗ: теплова ізоляція цоколя, теплова ізоляція даху, часткова заміна вікон і вхідних дверей (коридори), реконструкція системи опалення, , заміна старих кухонних плит, заміна ламп розжарення ЛЕД. Крім того, для покращення роботи в ДНЗ, клопотати перед департаментом освіти та науки та Івано-Франківською міською радою, депутатським корпусом про виділити коштів на ремонт підлоги в холах ДНЗ, встановлення пожежної сигналізації, встановлення ще 2 тіневих навісів, часткової заміни огорожі, повної заміни даху, ремонту санвузлів, облаштування спортивного майданчика, придбання нового обладнання на ігрові майданчики, освітлення території, укладання бруківки на території ДНЗ, реконструкція сушки-пральні, придбання пральних машинок, котла електричного, нових мийок та стелажів, мультимедійного обладнання.
Сподіваємося на сприяння департаменту освіти та допомогу батьків та місцевої влади.
Голова зборів пропонує перейти до обговорення.

СЛУХАЛИ: Голів та членів батьківських комітетів груп : М. Засипко, А. Гораль, Г.Приймак, І.Сиваник. Батьки вручили завідувачу ДНЗ подяку від їх імені за сумлінну, невтомну працю на благо дітей.
В своїх виступах вони підкреслили, що в ДНЗ , за останні роки значно покращилась матеріальна база, постійно організовуються цікаві заходи, свята, що об’єднують родини. Керівник закладу націлює педагогічний колектив на використання новітніх технологій, методик розвивального навчання у роботі з дітьми.

УХВАЛИЛИ: роботу керівника вважати задовільною з винесенням подяки та матеріального заохочення. Запропонували, подбати про заміну огорожі в ДНЗ.

СЛУХАЛИ: Караванович І.Б., вихователя.
Вона підкресли що вихователі тісно співпрацюють з керівником, що у колективі створений сприятливий мікроклімат , що спонукає до творчої праці педагогів, пошуку нових ідей. Що керівник закладу дуже творча особистість і своєю енергією активізує весь колектив.

УХВАЛИЛИ: роботу керівника вважати задовільною з винесенням подяки та матеріального заохочення.

СЛУХАЛИ: Кирик Р.М. , голову профспілкового комітету.
Підкреслила важливість співпраці профспілкового комітету та адміністрації, важливість взаєморозуміння між ними. Керівник ДНЗ Зелінська О.О. завжди допомагає педагогам, обговорює проблеми , напрямки роботи на майбутнє, знаходить шляхи реалізації завдань, які стоять перед колективом.

УХВАЛИЛИ: роботу завідувача вважати задовільною з винесенням подяки.

СЛУХАЛИ: Віконську О.В.

Вона підкреслила що у ДНЗ велика увага приділяється для розвитку особистості кожної дитини, створенню умов для комфортного спокійного, радісного перебування дитину ДНЗ. Велика увага приділяється підвищенню фахового рівня вихователів, розвитку їх потенційних можливостей.

УХВАЛИЛИ: Роботу керівника вважати задовільною з винесенням поляки та матеріального заохочення.

СЛУХАЛИ: Яцинович І.В. , вихователя.
Вона підкреслила доцільність різноманітність занять та виховних заходів. Багато зроблено для покращення груп у ДНЗ та майданчиків. О.Зелінська приділяє багато зусиль щоб у ДНЗ був затишок, щоб педагоги працювали легко і творчо.

УХВАЛИЛИ: роботу керівника вважати задовільною з винесенням подяки та матеріального заохочення.

СЛУХАЛИ: Заступника директора Кіб’юк Г.Г. ЗШ № 24.
Вони подякувала за тісну та плідну працю , за творчий колектив, якісну підготовку дітей до школи.

УХВАЛИЛИ: підтримати пропозицію колективу: роботу керівника вважати задовільною з винесенням подяки та матеріального винагородження.
Голова зборів запропонувала роботу керівника вважати задовільною з винесенням подяки і матеріального винагородження.

Підсумки голосування:
За – 52
Проти – не має
Утримались – не має

УХВАЛИЛИ: Роботу керівника вважати задовільною з винесенням подяки та матеріальної винагороди. Врахувати винесені пропозиції.

Голова зборів _____________ Кирик Р.М.

Секретар _____________ Тимчук В.В.